Adidas Ürün Değişim İsteği!

Mehmet Sami Ö. |

Adidas daroga model ayakkabıyı 08.02.015 tarihinde Antalya/Özdilek AVM den aldım. Mağazadan araç otoparkına kadar giydiğimde ayakkabın sağ ön tarafı parmağıma vurduğundan, ertesi gün yarım numara büyüğünü almak için gittiğimde değişim yapmadılar. Konuyla ilgili ne yapmam gerekiyor. Belli bir markanın müşterisini bu şekilde mağdur durumda bıraktığından dolayı Adidas marka bir ürün bir daha almayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Sami Ö.
  18 Şubat
  11:02

  Müşteri olarak firmanız tarafından mağdur edildiğim halde, hassas davranmamı bekleyemezsiniz, beklemeyinde,

  ben ürünü bir şekilde bir arkadaşıma hediye ederim. ya da satarım sıkıntı değil. Pazardan alınan ürünler bile bir sonraki hafta değiştirildiği halde, ismi cismi belli Adidas firması nasıl bu şekilde müşterisini mağdur ediyor Aklım almıyor. Adidas firması adına çok yazık bir üst biriminizi bulup bu konuyu kendilerine gün içerisinde tekrardan ileti cem. Ama eşim dostum arkadaşlarım ve ben Adidas markasını kullanmaması için almaması için elimden geleni yapacağım.

 • 18 Şubat
  10:52

  Sayın Tüketicimiz,
   
  Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir.

  Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri