28 Ocak 2015

Adidas Ürün Değişim İşlemi.

Shop. Adidas.com.tr/ internet sitesinden mont sipariş ettim. Ürün geldiği gün bedeni olmadığından aynı ürünün bir beden küçüğü ile değişimi için tüm işlemleri gerçekleştirdim. Değişim işlemi için tam 11 gün bekletildim. Kaldı ki, müşteri hizmetlerinden ismini açık etmek istemediğim bir bayandan sürekli bilgi aldım.

Ürününüz bugün yarın kargoya verilecek diye bekletildim. En sonunda ürün stokta maalesef kalmadı diye bilgi verdiler. Müşteri hizmetlerinden doğru bilgiye ulaşma imkanınız maalesef yok. Özür mahiyetinde sadece iyi günler kusura bakmayın denildi. İnternet sitesinden bir daha kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Avni 1.169 Okunma

Cevaplar

  • Avni28 Ocak 2015

    Şikayetimi müteakiben shop Adidas müşteri hizmetleri tarafından, ürününüz bize ulaştı en kısa zamanda bilgilendirileceksiniz dendi. Ardından ücret iadesi 3 gün içinde gerçekleştirilecektir denildi. Oysaki müşteri hizmetleri ile son görüşmemizde ürünü gönderemeyecekleri söylendiğinde ücretin iadesini talep edip işlemi onaylamıştım. Şikayetim ürün değişimi noktasındadır. Ücretin iadesi işleminde bir sıkıntı yoktur. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön