17 Mayıs 2013

Adidas Ürün Arızası!

10. 02. 2013 tarihinde M1 Kartal AVM’de bulunan Ayakkabı Dünyasından çocuklarım için N*** ve Adidas futbol ayakkabıları aldım. 2 ay süre ve aynı şartlarda kullanılmasına rağmen markanız ayakkabı burun kısımdan açılmıştır. Satan firma ile ürün tarafınıza iletilmiş, kullanılan malzemelerde herhangi bir sorun bulunmadığı gibi basit bir cevap verilmiştir.

Sormak istediğim, aynı tarihte alınan ayakkabılardan markanız daha pahalı olmasına ve belirttiğiniz şekilde kullanılan malzemelerde sorun yok ise, Neden burun kısımından açılmıştır? Ayakkabı derisi ve taban malzemesi kaliteli de yapıştırıcınız mı kalitesiz? Yada dikiş yapılması mı unutuldu? Konunun çözümlenmesini rica ederim.

Ömer 527 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön