Adidas Tüketici Mağduriyeti Yaşattı.

H. İbrahim S. |

16.05.2014 Tarihinde Afyon Afium AVM'de bulunan Adidas Outlet mağazasından aldığım ayakkabının, henüz 1 ay olmadan yanları patladı. Bunun için aldığım mağazaya ayakkabıyı götürdüm. Merkeze gönderdiler. 20 gün sonra herhangi bir haber gelmediği için tekrar mağazaya gittim.

Ürün gelmiş fakat bana dönüş yapılmamış. Ürünün üretimden kaynaklı bir hata olmadığı gerekçesiyle red olarak aynı şekilde geri gönderilmiş. 1 ay içinde bu hale gelen ayakkabıya 142.50 TL ücret ödeyip mağdur oldum. Konu hakkında desteğinizi rica ederim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H. İbrahim S.
  21 Haziran
  04:55

  Adidas standartı? Sizin standartlarınız tüketiciyi mağdur etmeye yönelik. Çünkü henüz 1 ay olmamış bir ayakkabıda; herhangi bir darbe olmadığı göz önünde. Buna rağmen sattığınız ürünün arkasında durmayarak hala standarttan bahsediyorsunuz. Ben de çevremde bulunan, ulaşabildiğim kadar potansiyele ulaşarak marka hakkındaki görüşlerimi belirteceğim. Sizinle ilgili Tüketici Hakem Heyetinden gerekli inceleme geldikten sonrada burada tekrar o kanalın görüşünü belirteceğim.

 • 20 Haziran
  08:55

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  adidas Müşteri Hizmetleri