Adidas Superstar Garanti Süresi Bittiği Anda Ayakkabıda Bitti!

Ozan A. |

19. 09. 2012 de Sportive (Toksöz Spor) den aldığım G17068 kodlu adidas süperstar ürün 2 ay önce sadece işyerinde giymeme rağmen ayakkabı dikiş yerlerinde yırtıldı ve üretici firmaya gönderdik 1, 5 aydır bekliyorum ve bugün ayakkabı geldi içerisinde adidas firmasına hiç yakışmayacak bir mektup tümüyle yetersiz bir açıklama kendilerinin bir hatasının olmadığını belirtikleri ama klasik kullanıcı hatası dedikleri ve hatanın ne olduklarını belirtmedikleri ve altına hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz diye dip not düşmüşler. çok komik. uzun yıllardır tercih ettiğim markada ilk kez başıma böyle bir şey geldi ve sonuç hiç memnun olmadığım bir sonuç. iki firmada aşırı ilgisiz.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan A.
  23 Temmuz
  13:26

  NEDEN SİZE GÖNDERİLEN HER ÜRÜNDE KULLANICI HATASI DEYİP DAHA SONRASINDA TÜKETİCİ HAKLARIN BAŞVURUNLCA ÜRETİM HATASI DİYE KARAR VERİLİYOR?

  BİRDE BİZE KULLANICI HATASI DEDİĞİNİZ HATAYI AÇIKLARMISINIZ TEKNİK OLARAK NE HATA YAPIYORUZ. ÇÜNKÜ YENİ ALDIĞIM ÜÇ AY OLMAYAN ÜRÜNDEDE YIRTILMA SÖZ KONUSU BUNADA KULLANICI HATASI DEMENİZİ BEKLİYORUM AMA BU SEFER YASAL ANLAMDA YAPMAM GEREKENLERİ YAPICAĞIM. BULDUUZ TÜRKİYE GİBİ MEMLEKETİ KİMSE YASAL HAKLARINI BİLMİYOR ARAŞTIRMIYOR HERKESE KULLANICI HATASI DEYİP GERİ GÖNDERİYOSUNUZ...

 • Ozan A.
  27 Haziran
  17:24

  ADİDASA YAKIŞMAYAN BİR SATIŞ POLİTİKASI BAŞLAMIŞ ESKİ KALİTELİ ADİDAS ÜRÜNLER YERİNE DAHA PAHALI VE DAHA KALİTESİZ ÜRÜN ÜRETME VE SATMA POLİTİKASINI ÇOK GÜZEL UYGULAMAKTADIR.

 • 08 Mayıs
  15:15

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri