12 Aralık 2014

Adidas Süet Ayakkabının Renginde Solma Oldu!

19/04/2014 tarihinde aldığım g99775 article numaralı campus vulc model süet ayakkabımın renginde mağazada verilen temizleme ürünleri haricinde hiçbir ürün kullanmamama rağmen ayakkabının iki tekini de ben giydiğim halde bir tekinin renginde solma tüylerinde yolunma meydana gelmiştir.

01/11/2014 tarihinde iade değişim ya da onarım talebiyle ayakkabımı geri teslim ettim. Bana en geç 21 iş günü içinde haber verileceğini söylediler. Ben sık sık mağazaya gidip ürünümü sorguladığımda terslenerek henüz cevap gelmediği söylendi. Son olarak bu gün yani 12/12/2014 tarihinde gittim ve bunun kullanılan malzemeyle bir alakası olmadığına dair bir red cevabı aldım. Adidas sürekli kullandığım bir markaydı.

Yunus 1.411 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön