Adidas Spor Ayakkabısının İç Astarı Delindi.

Muammer Y. |

Yaklaşık 4-5 ay önce İzmir'de Barçın Spor ayakkabı aldım ve iç astarında delinme ve üst derisinde buruşma oldu. Ürünü tekrar aldığım yere götürdüm. Ürünü incelemeye göndereceklerini söylediler. Gönderdiler ama sonuç olumsuz. Sanki ayağımızda çivi varda astarın delinmesi bizim hatamız. Eğer sıkıntı bizde ise diğer ayakkabılarımda neden bu sıkıntı yok. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muammer Y.
  02 Temmuz
  16:47

  peki kusur bizim ayağımızda mı imiş.ayağımız mı ayakkabının astarını delmiş.adidas birde ayağımızı incelesin o zaman . ayağımız mı kusurlu. bu zamana kadar böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım heralde ayağimın yapısı bozuldu.he ayağımın yapısı bozuldu ise ozaman buda adidas ayakkabıdan kaynaklanıyor...şikayetçiyim

 • 02 Temmuz
  10:04

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  adidas Müşteri Hizmetleri