14 Eylül 2015

Adidas Spor Ayakkabısında Oluşan Delikler ve Yırtılmalar!

18.04.2015 tarihinde oğlum için Yalı Spor Menemen Sakıpağa Mağazasından aldığım Adidas spor ayakkabısı kullanımında kısa bir süre sonra ayakkabının üzerinde ve bilek kısmında aşınmalar görülmüş. Firma kanalı ile incelemeye gönderildiğinde hatalarının olamadığını belirten 10.07.2015 tarihli yazısında belirtmişler.

Ürünü akabinde 2. kez göndermem de sonuç olup telefon ile aradığım 02123371122 no.lu telefondaki görevli bayan beni başka yetkiliye bağlamamakta ısrar etmiştir.
Son 1-2 yıl içerisinde aldığım 3 Adidas spor ayakkabısında yaşanan sorunlar ve cevapların benzer olması manidar olup sorunun tüketici heyetlerine sevk talebi kendilerinden gelmesi ise düşündürücüdür.

Bülent 150 Okunma

Cevaplar

  • Bülent17 Eylül 2015

    Malzemede kusur yok ise 1ay kullanım sonucu 200 kusur liralık ayakkabı bu hale nasıl geldi o zaman

  • adidas Temsilcisi17 Eylül 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön