Adidas Spor Ayakkabı İadesi.

Kenan B. |

Üniversite hastanesinde doktor olarak çalışmaktayım. Sırf hafif olduğundan dolayı hastanede giymek için aldığım Adidas sl 72 spor ayakkabım 3 ay içerisinde her iki ayakkabı ön taraf kıvrım yerlerinden kumaşı yıpranıp yırtıldı. Müşteri hizmetleri ile görüşüp garantiye gönderdim. Gelen cevap hata bulunmadığıydı. Ayakkabı 1 yıl garantiliydi ve halen garantisi devam ediyor. Darbe yok, kesi yok, kötü coğrafi ve fiziki şartlarda kullanılmadı. Sadece hastanede giydim. Tamamen kumaş hatasından yırtıldığını düşünüyorum. Ayakkabının yeniden incelenmesini veya aynı ayakkabı ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan B.
  11 Haziran
  16:30

  Peki öyle kabul edelim. Ama öyle olmadığını bunu anca kullanan bilir. Dragonu 1 yıldır kullanıyorum ama hiçbir sıkıntı yok. Üstelik dağda bayırda şehirde giyiyorum. Ama sl72 kesinlikle hatalı ve kısa sürede yıpranıp yırtılıyor. Siz kabul etmesenizde bunu ben tecrübe edindim.

 • 10 Haziran
  09:39

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri