14 Ekim 2016

Adidas Spor Ayakkabı Ayağımı Vuruyor Ve Personel Çok İlgisiz!

Zeytinburnu Filiz Spor'dan Adidas spor ayakkabı aldım. 6 ay garantisi olduğu söylendi. Ayakkabıyı aldım 3 saat giyebildim ayak. Vurdu ayaklarım yara oldu. Aldığım yere götürdüm. Bu arada ben 43 giyiyorum ayakkabı 42,5 çıktı. Alırken fazla sıkma yoktu. Kenarlardan acar demişlerdi. Firma sahibine şikayetimi tam anlatamadan lafı sürekli ağzıma tıkayarak ''burada hata olma şansı sıfır!'' Söylendikten sonra ''fabrikaya göndeririz giymeseydin değişim yapardık'' dedi.

Bende doğal olarak ''giymeden nasıl vurduğunu anlayacağım'' dediğimde ''evde 15 dakika giyip anlayabilirdiniz'' dedikten sonra bende sinirlenerek ''bu dediğinize kargalar bile güler'' dedim. Firma sahibinin çok kaba ve ukala tavrından dolayı anlaşamayacağımızı anladım ne yapacağız dediğimde ''hiçbir şey'' dedi ayakkabıyı alarak geri döndüm. İlk başta fabrikaya göndeririz demişti. Firma sahibinden şikayetçiyim böyle insanlar firmanızın adınızı lekeliyor.

Omer 314 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi14 Kasım 2016

    Merhaba, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz mesajınız nedeniyle üzüntülerimizi belirtmek isteriz. Konuyu inceledikten sonra müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön