Adidas Spor Ayakkabı Aldım Sporu Bıraktım!

Metin G. |

2015 Şubat ayında aldığım ayakkabıyı mart ayında astarla ilgili bir problemden dolayı tekrar götürdüm. Bornova Forum'daki E. bey adlı sorumlu kişi astarı eliyle düzeltip "sıkıntı olursa hallederiz" deyip (başımı okşadı) yani gönderdi. Daha sonra astar yırtıldı, değişim talebine red geldi. Hakem Heyeti, 8 aydan sonra karışmam diyor; Adidas, iki yıl garanti veriyorum diyor, belge vermiyor yani spor hayatım bitti. 320 TL verdim ve telefonda E. bey gülüp alay ediyor. Alışmışlar yani yetkililer okuyorsa ki zannetmiyorum telefon kayıtlarına baksınlar!

Etiketler :

Bayi Personel Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  10:20

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri

 • Metin G.
  01 Nisan
  15:22

  Ayakkabı astarla ilgili problem yaşadım mağza yetkilisi bir aylık ayakkabıyı sen git daha fazla problem yaşarsan hallederiz dedi sonuç hüsran red yazısı geldi Hakem Heyeti 8 aydan sonra karışmam diyor firma iki yıl garanti verdim diyor belge vermiyor tamamıyla düzmece lanet olsun 320 ylt verdim pazardan Ali'n daha iyi insanlarla dalga geçiyorlar