31 Temmuz 2014

Adidas Sorumluluğunu Yerine Getirmiyor.

13.04.2014 'de Kayseri'de, favori spor malz. giy ve san.tic.ltd.şti Adidas reyonundan 446706 nolu fatura ile aldığım f32621 artıcle numaralı porsche 356 modelli ayakabının üst iplerinin (bağcıklarının) hemen altındaki bağlantı yerinde bulunan dikişlerin kendiliğinden açılması (sökülmesi) sonucu; Adidas tarafından bana verilen garanti hakkımı kullanmak üzere ayakabımı aldığım mağazaya; ürünün değiştirilmesi ve ya ürünün faturada bedeli yazılı olan 324.00 türk lirasını tarafıma verilmesini istedim ancak Adidas spor mal.sat.paz. a.ş yazdığı bir mektupla tarafıma;üründe hatalarının olmadığını iddia etti. Bunun üzerine mağaza çalışanı da ürünün fabrikada kaynaklandığını gerekli yerlere başvurmamı söyledi.

Okan 1.414 Okunma

Cevaplar

  • Okan03 Ağustos 2014

    SAYIN YETKİLİ 2 AY İÇERİSİNDE BU AYAKABI BU HALE GELDİ KALİTE ANLAŞINIZ BU İSE ADİDASIN NEDEN BU KADAR YÜKSEK ÜCRETLER ALIYORSUNUZ 324.00 TL OLAN ÜRÜNÜNÜZÜN BEDELİ BU KADAR KALİTESİZ MALZEME KULLANARAK PAZARLAYAMAZSINIZ . AYRICA MATERYAL KUSURU DERKEN NE DEMEK İSTEDİĞİNİZİ ANLAMADIM KULLANIDĞINIZ DİKİŞ(İP) KENDİLİĞİNDEN SÖKÜLMÜŞTÜR MATERYAL İLE ALAKALI SORUNUMU BEN SİZE BİLDİRMEDİM ZATEN;İŞÇİLİĞİNİZİN YOL AÇTIĞI SORUNLARIN SORUMLULUĞUNU KABUL EDİP ÜRÜNÜN SORUNSUZ OLANINI YA DA ÜCRETİNİ GERİ İADE ETMENİZ İÇİN BAŞVURDUM.

  • adidas Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön