15 Mart 2013

Adidas Renkte Solma Oldu!

27.07.2012 tarihinde Pendorya adidas mağazasından aldığım spor ayakkabısında renk solması ve soyulma meydana gelmiştir. Ürünü firmaya incelemesi için gönderdim fakat müşteri hatasıdır dönüşü geldi. ürünü 175 tl markasına güvenip aldım üründeki hatayı firma hiç bir şekilde kabul etmiyor.

190 tl verdiğim bir ürün 8 ay içerisinde nasıl bu hale gelir ve hiç bir şekilde ilgilenmez! Markasına güvenip aldığım bu üründen ve firmadan hiç memnun değilim. fişim ile birlikte tüketici haklarına başvuruda bulunacağım. Sitede incele yaptığımda adidas firması her müşteriye aynı cevap ile dönmüştür. Bu kadar şikayette bulunan müşterilerin olumsuz dönülür.Bu konuda yetkililerden yardım ve dönüş bekliyorum.

Yeşim 115 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön