Adidas Para İadesi Yapmıyor!

Osman Gazi Y. |

Antalya Özdilek içinde bulunan (Dsd spor) Adidas isimini nasıl verilmiş bilmiyorum. Eşofman takımını büyük almışız (hediye). 13 Temmuz 2013 tarihinde aradan 10 gün bile geçmeden bugün yani 21 Temmuz 2013'de değiştirmek için gittiğimizde ellerinde bulunmadığını başka bir ürünle değiştirebileceğimizi belirttiler.

Sadece Antalya içinde bir kaç mağazalarında değişim yapılabiliyormuş. Alacağımız ürün çıkmadı çünkü ellerinde doğru düzgün model kalmamış. Kalsa da gene bedeni kalmadığı için para iadesi istedik. Adam demez mi siz kredi kartı ile alışveriş yapmışsınız para iadesi yapamıyoruz! Hem hizmet yok hem malı getirmiyorlar hemde para iadesi olmuyor. Beğenmediğim bir modeli 23 TL vererek aldım.

Etiketler :

Spor Giyim Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Gazi Y.
  21 Ocak
  21:38

  Avrupa birliğinde bunu yapabilir mi bilmiyorum hiç yardımcı olmadılar dandirik bir firmaymış ADİdas

 • Osman Gazi Y.
  30 Temmuz
  12:14

  NASIL BİR ANLAYIŞ!TÜKETİCİ HAKKININ OLMADIĞI GEREKSİZ BİR FİRMA ,BİR DAHA ALIŞVERİŞ YAPMAM!HEP DİYORLAR ARAYIN HEM DİYORLAR KESİNLİKLE İADE ALAMIYORUZ PRENSİP GEREĞİ KULLANMADIĞIM BİR MALI NEDEN GERİ VEREMİYORUZ TÜKETİCİ HAKLARINDAN HİÇ Mİ HABERİ YOK BU FİRMANIN ALMANYA\'YA DA İNGİLTERE\'YE DE MAİL ATMAK FARZ OLDU ÖZÜR DİLERLER ELBET BİR GÜN AMA İŞ İŞTEN GEÇECEK 100-200 LİRADAN BATACAK TEK FİRMA adidas

 • 23 Temmuz
  15:21

  Sayın Tüketicimiz,

  Yetkili satış noktalarımız ve sizlere hizmet vermekle yükümlü olan personellerine ilişkin görüş ve önerileriniz ilgili satış temsilcisi arkadaşlarımız tarafından değerlendirilmekte ve gerekli görülen takdir ve uyarılar yapılmaktadır.Yaşadığınız durumun tekrarı halinde hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz.

  Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri