Adidas Paçaları Sökülen Eşofman Takımını Red Etti.

Özlem B. |

24.09.2014 Gebze YKM'den aldığım Adidas eşofman takımımı 2 ay kullandıktan sonra paçalarından kendiliğinden sökülme meydana gelmiştir. Ben terziye gidip tadilat ettirdim. Fakat tekrar 2 gün kullandıktan sonra bu sefer her iki paçadan da tekrar yine sökülme yaptı. Yani 204 TL'ye aldığım eşofman çöpe gitti resmen. Gebze center YKM'ye gittim durumu anlattım. Değişim ya da iadesini talep ettim, fakat 29.12.2014'te red cevabı geldi. Neden red cevabı geldi. Ürünü iade almazlarsa tüketici mahkemesine başvuracağım. Böyle bir iş olmaz gerçekten. Hemen bu durumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Spor Giyim Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem B.
  02 Ocak
  12:54

  ykm bayisine tekrar gittim.oradaki adidas temsilcisi esofman takimini gordu ve problem oldugunu ve tiftiklenme oldugunu gördü.sizin calisanlariniz bunu nasil farketmiyor.bana gecerli bir cevap verin.2 aylik esofman nasil tiftikleniyor ve nasil hem sagdan hem sol pacadan dikisleri kendiliginden atiyor.tüketici mahkemesine kadar gidecegim.Bilginize.iyi gunler.

 • 02 Ocak
  10:21

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri