09 Mayıs 2013

Adidas Müşteri Memnuniyetinden Uzak Tavrı!

Geçtiğimiz hafta Cuma renk atması sebebiyle kahverengi ayakkabılarımın her ne hikmetse gri oluşu sebebiyle Aktaç spor mağazasına götürdüm. 190 tl verip aldığım Adidas Rom model ayakkabılarımı rica minnet mağazadaki satıcının tüm negatif tutumuna karşın firmaya göndermelerini sağlayabildim. Fakat bu sefer de 3 gün de inceleme sonuçlanmış ve firmadan kaynaklı olmadığına karar verilmiş.

Nasıl oluyorsa bir kere bile yıkamadım benden kaynaklanmış. Adidaslarımı toplasam bir yıl olmadı 190 kere giymemişimdir kaldı ki ilk aldığım günden beri giderek kötü oldu. Başlarda belki rengi öyledir diye düşünürken şimdi eski görüntüsünden giyilmez halde ve Adidas müşterisinin mağduriyetini önemsemiyor.

Esra 156 Okunma

Cevaplar

  • Esra 10 Mayıs 2013

    yıllardır Adidas kullanıcısı olmama rağmen bundan sonra Adidas marka çorap dahi hiçbir ürün satın almayacağımı ben de üzülerek belirtiyorum.

  • adidas Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön