17 Nisan 2013

Adidas Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Ankara Optimum'da Market Spor Malz.Ltd.Şti. mağazasından 24.07.2012 tarihinde V21495 Barracks Premıer ürün aldım.16.04.2013 elime geçti.Kullanıcı Hatasıymış!! Ürünlerimizi maç ta sporda kullanmayın uyarı yazısı vardı da biz mi görmedik. Tabanın diğer kısımlarında yapıştırıcı kullanılmış ancak topuk kısmında yapıştırıcı yok topuk açılmış.

Benim gözle gördüğüm bu hatayı tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak yapılan incelemede uzmanlarınız nasıl görmez? Herkese aynı cevap. Ben ne hata yapmışım neden ürün açılmış bu kadar eminseniz açıklamanıza yazın lütfen. İtibarlı bir firma olan Adidas müşterilerini yanıltarak mı para kazanıyor. Buna tüketici mahkemesi karar versin.

Bayram 189 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 22 Nisan 2013

    Bana gönderdiğiniz cevapta Adidas Tüketici Danışma Hattını aramam istenmiş.Hatalı üretim ayakkabılarınızı tamir edip teslim edeceksiniz düşüncesiyle aradım.Müşteri hizmetleri "Size ilk şikayetinizde red cevabı verilmiş hiçbir işlem yapamayız" dedi.O halde bu telefon numarasını neden verdiniz ?dedim."Üzgünüz"dedi.Amacınız sitede sorunları çözülmüş gibi göstermekmiş.Ayakkabı konusunda başarılı değisiniz ancak müşteriyi yanıltma konusunda son derece başarılısınız.

  • adidas Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön