21 Mart 2013

Adidas Montum Yağmurlu Havada Su Lekesi Bırakıyor!

Adidas marka montum yağmurlu havalarda su lekesi bırakıyor! Mont yaklaşık 1, 5 sene önce hediye geldi, fişi yok haliyle. Hiç kimse bir fişi bu kadar uzun süre saklamaz ki? Her gün aynı montu giymiyorum, spor mont olduğu için haftasonları giyiyorum ve giydiğim gün kazara yağmura rastlarsam montu yıkamadan tekrar giymem imkansız hale geliyor.

Viaport mağazası fişi olmadığından hiç yardımcı olmadı. Adidas tüketici danışma hattını aradım ve hiç yardım alamadım, bana devamlı konuyla ilgili prosedürlerini; fiş gerektiğini anlattılar. Fiş yoksa destek de yok yani !!!! Ben pazardan çakma mal kullanmıyorum, mont orjinal. Markanın malının arkasında durmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Emine 128 Okunma

Cevaplar

  • Emine 22 Mart 2013

    Adidas markasının müşteri memnuniyetine verdiği önemi ve malının arkasında ne kadar durduğunu görmüş olduk!!! Fiş olmayınca mont sizin olmuyor mu? Siz etiketinden malınızı tanıyamıyor musunuz? Hangi tüketici 1-2 sene fişi saklıyor ki illa fiş olmalı diyorsunuz? Cevabınızın kesinlikle böyle olmaması gerekirdi. Bundan sonra ne kendim asla adidas marka birşey almayacağım, ayrıca da çevremden herhangi bir dostumun Adidas almaması için elimden geleni yapacağım. O kadar para verip sorun yaşayacaksak ve sorunun çözümü bulunmayacaksa adidas almanın hiçbir anlamı yok!!!!

  • adidas Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, 24/04/1996 tarih 22620 sayılı resmi gazetede yayınlanan 54 nolu KDV genel tebliğinin B bendi uyarınca satış fişi veya faturası ibraz edilmeyen ürünlerle ilgili herhangibir işlem yapamayacağımızı üzülerek bildirir, satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınız durumlarda mağdur olmamanız için ilgili ürüne ait satış fişi veya faturasının orjinalini veya nüshasını saklamanız gereğini birkez daha hatırlatır ve spor dolu günler dileriz Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön