Adidas Mont Deforme Oldu.

Tuncer U. |

Adidas kalitesinde artık sorun var! Yeni aldığım mont şu geçirmez yazmasına rağmen şu geçiriyor. 500 TL para ödedim. Şikayetçiyim. Beni aramadığınız takdirde tüketici hakem heyeti ile çözüme kavuşturmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Spor Giyim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncer U.
  24 Ağustos
  21:48

  Bugünkü aklım olsa asla bu ürünü almazdım..

 • Tuncer U.
  24 Ağustos
  21:47

  Bugünkü aklım olsaydı, bu ürünü almazdım.

 • Tuncer U.
  30 Mayıs
  09:59

  Firmanın tutumu üzüntü verici.

 • Tuncer U.
  18 Mayıs
  14:53

  15.05.2015 cuma günü aradılar, 17.05.2015 pazar günü mağazadan ürünümü bana geri teslim ettiler. Olan, haklılığımı ispatlamaya çalıştığım ama başaramadığım geçen bir aya oldu. Tekrar sıfır noktasına geri döndük.
  Şimdi bu böyle mi kalacak sizce? Adidas için olumsuz anlamda elimden geleni yapacağım. Beni okuyan herkese ibret olması dileği ile. Saygı ile.

 • Tuncer U.
  14 Mayıs
  10:12

  Merhaba,
  beni olumsuz da olsa sadece bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Yazımda da belirttiğim gibi kendimin haklı olduğumu bildiğim ve inandığım için \"tüketici hakem heyeti\" ile problemimi gidereceğim. Beni okuyan herkesin de bu şekilde işlemlerini takip edebilirler. Haksızlığa uğrayanlara yöntem konusunda yardımcı da olurum.
  Saygılarımla.

 • 14 Mayıs
  09:52

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri