07 Temmuz 2015

Adidas Mavi Ayakkabı Griye Döndü!

Adidas mağazasından aldığım ayakkabıyı 2 ay kadar kullandım her hangi bir madde kullanmadım ayakkabı üzerinde fakat ayakkabının rengi tamamen soldu. Mavi olan renk gri tonuna döndü. Bunun üzerine mağazaya başvurdum 15 gün sonra ayakkabı üzerinde bir madde kullandığınızdan dolayı bu duruma gelmiştir denildi ve ilgilenmediler. Bu konuda yardımınızı istiyorum. Fotoğrafta da anlaşılmaktadır normalde ayakkabı mavi renkteydi.

Kerim 223 Okunma

Cevaplar

  • Kerim09 Temmuz 2015

    Yapmış olduğunuz incelemeyi kabul etmiyorum kesinlikle insanları oyalıyorsunuz gerekirse bir ayakkabı içinde olsa size dava açmayı düşünüyorum aynı ayakkabının başka kişilerde de aynı sorunu yaşattığını gördüm. Eğer olum bir karar alınacaksa mahkeme sürecine girmek istemiyorum eğer kararınız aynı olacaksa her türlü mahkemeye başvurmaya hazırım!

  • adidas Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön