Adidas Mavi Ayakkabı Griye Döndü!

Kerim K. |

Adidas mağazasından aldığım ayakkabıyı 2 ay kadar kullandım her hangi bir madde kullanmadım ayakkabı üzerinde fakat ayakkabının rengi tamamen soldu. Mavi olan renk gri tonuna döndü. Bunun üzerine mağazaya başvurdum 15 gün sonra ayakkabı üzerinde bir madde kullandığınızdan dolayı bu duruma gelmiştir denildi ve ilgilenmediler. Bu konuda yardımınızı istiyorum. Fotoğrafta da anlaşılmaktadır normalde ayakkabı mavi renkteydi.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerim K.
  09 Temmuz
  17:37

  Yapmış olduğunuz incelemeyi kabul etmiyorum kesinlikle insanları oyalıyorsunuz gerekirse bir ayakkabı içinde olsa size dava açmayı düşünüyorum aynı ayakkabının başka kişilerde de aynı sorunu yaşattığını gördüm. Eğer olum bir karar alınacaksa mahkeme sürecine girmek istemiyorum eğer kararınız aynı olacaksa her türlü mahkemeye başvurmaya hazırım!

 • 09 Temmuz
  09:32

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri