26 Eylül 2014

Adidas Markasına Güvendim Mağdur Oldum.

Adidas markasına ve kalitesine güvenerek emsali 30-40 TL olan ayakkabıya 110 TL ödedim. Bu fiyattaki bir ayakkabının sağlam ve dayanıklı olmasını beklemek en doğal hakkım. Ayakkabının rengi solması ve deforme olması nedeniyle yasal hakkımı kullanmak için firmaya müracaat ettim. Sırasıyla Mağazaya, müşteri hizmetlerine müracaat ettim. Üretim hatası yok dediler. Buraya kadar zoruma giden bir şey yok.

Beni üzen benimle ilgilenilmemesi. Ayakkabıyı alırken gösterilen ilgi ve alakayı, servis talebinde bulamadım. Hatta "Yasal yollardan hakkınızı arayabilirsiniz" gibi kaba cümlelerle konu kapatıldı. Kendimi kandırılmış gibi hissediyorum. Bir daha taksiti bitmeden parçalanan ayakkabı almam.

Celal 1.331 Okunma

Cevaplar

 • Celal 24 Ekim 2014

  Bugün 29. Gün. Satın aldığım mağazaya gittim ama ayakkabının akıbeti hakkında kimsenin bilgisi yok. Adidas tarafından yazılı bir bilgilendirme yapılmadı.20 iş günü içinde sonuçlanması gereken bi işlem hala sonuçlanmadı ayrıca ayakkabılarımda kayıp bu konu hakkında bi açıklamanız varmı acaba?

 • Celal 15 Ekim 2014

  Bugün 20. gün ama hiç bir gelişme sorunuma çözüm bulunmadı.Ve bu kadar ilgisizliğin sebebi nedir anlamış değilim...

 • Celal 08 Ekim 2014

  Evet yazınızda da belirtmiş olduğunuz gibi Adidas Tüketici Danışma Hattını aradım ve Adidas olarak birşey yapamayacaklarını belirtip,ürününüz ve Adidas olarak yazmış olduğumuz mektupla beraber İlimizde bulunan Tüketici Hakem Heyetine başvurmamı belirttiler.Sizce bana ve ben gibi onlarca adidas müşterisine yardımda bulunduğunuzu düşünüyormusunuz böyle yaparak?

 • Celal 08 Ekim 2014

  Ne müşteri hizmetleri ne de mağazada sorunuma çözüm bulunamadığı için buraya yazdım. Lütfen sizlerden ricam sorunuma çözüm bulunsun.

 • adidas Temsilcisi08 Ekim 2014

  Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımla adidas müşteri hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön