25 Ekim 2016

Adidas Marka Ayakkabının Yırtılması!

Nisan 2016'da Marmara Park AVM içindeki Adidas mağazasından (Gencallar Tekstil) 2 yaşındaki kızım için spor ayakkabı satın aldım. Markalı ve garantili olduğu için tercih etmiştim. 4 ay sonra sürekli giymemesine rağmen ön kısmında yırtılmalar oluştu. Mağazaya iade ettim ve inceleme için gönderdiler. İnceleme sonucunda sorun aşırı yüklenmedenmiş ve malzeme ya da üründe sıkıntı yokmuş. Yani 2 yaşındaki bir çocuk nasıl aşırı yüklenebilir anlamadım. Ürünün sözde garantisi ne üzerine onu da anlamış değilim. Ayakkabıyı sürekli giymedi ve her iki tekinde de yırtılma var. Malzeme ya da üretimden kaynaklı hatayı kabul etmiyorlar.

Güler 324 Okunma

Cevaplar

  • Güler22 Kasım 2016

    Şikayetim devam ediyor ve sorunumla ilgili olumlu bir yanıt alamadım. Adidas büyük bir marka sözde ama ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Garantili aldığım ayakkabının kumaşı yırtıldı bu garanti neyi kapsıyor anlamış değilim. Bir daha bu markayı kullanmam ve kimseye de tavsiye etmem.

  • adidas Temsilcisi13 Kasım 2016

    Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön