25 Ağustos 2014

Adidas Mağdur Etti.

Adidas Sakarya Çark Cad. ADİDAS mağazasından 11.04.2014 teşhir ürünü denedim.ADİDAS SÜPERNOVA SEQUENCE D66755.Depodan diğer personelin kutuda getirmiş olduğu ürünün denemiş olduğum üründen farkı var mı dedim.kasiyer tabi ki hayır dedi.Ürünü bende aynı gün içerisinde kullanmaya başladım.aklıma geldi ve üretim bilgilerine baktığımda Çin mali olduğunu gördüm. Benim teşhir ürüne baktığımda üretim yeri Endonezya üretimi olduğu yazıyordu ve ayakkabı teşhir ürünle arasında kullanım açısından çok rahatsız ediciydi.aynı gün telefonla aradım ve durumu anlattım. Ürünü getirmemi söylediler ve aynı ürünün farklı üretimi olmaz dediler.5 dk dışarıda kullansanız ürünle ilgili iade değişim yapılamaz dediler.

İsmail 1.529 Okunma

Cevaplar

  • İsmail28 Ağustos 2014

    Benim anlatmak istediğim neden farklı üretim ürün veriliyor. Adidas tan aldığım ilk ürün değil ama o mağazadan aldığım 2. ürün ve 2. sıkıntı 3. olmayacaktır. ilginize teşekkürler.

  • adidas Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön