Adidas Mağaza Müdürünün Tavrı Beni Rahatsız Etti.

Cemre A. |

İstanbul Avcılar E-5 üzerindeki PELICAN MALL AVM içerisindeki Adidas şubenizle alakalı şikayetimi aktaracağım. Franchising sistemiyle çalıştığınızı düşünüyorum. Çünkü mağaza müdürünün rahatlığı beni o kadar rahatsız etti ki buraya kadar taşımama sebep oldu. 3 Arkadaşımla mağaza içerisine girdiğimde yaklaşık 30 dk. ayakkabı seçemedik ürünlerin kalitesini inceliğini kontrol etmek istedik.

Fakat mağaza müdürünün tavrı elemanların 15 Dk ' lık müşteriyle ilgileneceğini söyledi ve mağazadan çıkmamız istenildi. Halbuki mağazanızdan 5 adet ürün alacaktık. Hem sosyal medya aracılığıyla Twitter , Facebook şikayetimi aktaracağım. Karşılaştığım durumu nasıl giderebiliceğinizi merak ediyorum.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemre A.
  30 Ocak
  18:45

  Başka bi şubenizi gittiğimde istemiş olduğum ayakkabının olmadığı söylemektedirler. Ben şu anda MAĞDURUM alamıyorum. Depolarda yok , adresime ücretsiz şekilde kargoyla göndermenizi istiyorum.Mağazalar arasında transfer olmuycağını söylediler. Mesut Özil'in reklamını yaptığı ayakkabının Professional'ini istemekteyim.

 • 30 Ocak
  16:51

  Sayın Tüketicimiz ,

  Şikayetiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, konu hakkında yetkili birimlerimiz tarafından değerlendirilerek gerekli yaptırımların sağlanacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri

 • Cemre A.
  29 Ocak
  15:08

  Şikayetimi devam ettirmek istiyorum, Mağaza müdürü hakkında gerekli yaptırımların yapılmasını rica etmekteyim. Saygısızlığın hat safada olması gerçekten beni ve arkadaşlarımı rahatsız etmiş durumdadır. Adidas gibi büyük bir firmanın bu şekilde isminin zedelenmesi sizde takdir edersiniz ki hoş bi durum değildir.

  Teşekkürler.