21 Ocak 2014

Adidas Kullanılmış Ürün Satmaya Çalışıyor.

Bursa Adidas mağazasından beğendiğim bir montun indirime girdiğini gördüm. İki hafta önce başka bir mağazada 290 tl iken bu mağazada 194 tl'ye inmişti m ve s beden kalmış bana L olduğunu biliyordum görevliye sordum. Depoda olduğu bir saat içinde getirebileceklerini söylediler. Gelmesini bekledim. Gelen L bedeni denedim tam oldu.

Daha önce denemiştim zaten. Tam aynada üzerime bakarken elimi cebe soktum ki birkaç bozuk para ve bir fatura vardı. Görevliye söyledim. Diğer mağazada deneyen bir müşteri bırakmıştır kusura bakmayın. Zaten üzerinde tüm etiketleri duruyor vs. dedi ancak etiket falan yoktu. Yenisini kargolayabileceklerini söylediler ama sistemde 224 tl idi bir saat önceki 194 tl yoktu.

İbrahim 116 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim23 Ocak 2014

  Zahmet olmuş. dediğim gibi çözüm üretilecek bir konu yok. saygılar.

 • adidas Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sayın Tüketicimiz, Konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

 • İbrahim22 Ocak 2014

  Adidas müşteri hizmetlerin ithafen; yaşanan sorun çözümü olan bir sorun değil yaşandı bitti. Siteyi takip eden arkadaşların böylesine çirkin bir sorunun adidas gibi bir mağazada dahi yaşanabileceğini bilmelerini istedim. Sorundan kaynaklanan bir menfaat talebim olsaydi. O numarayi siz söylemeden arardim. Sizin çözme niyetiniz olsaydi. Benim o numarayi aramami istemez o numara beni arardi. Saygilar.

 • adidas Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön