03 Mayıs 2013

Adidas Kullanıcı Hatasıymış!

Sizlere göndermiş olduğum ayakkabının üretim aşaması ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir. Derken ayakkabının tabanından numune alıp inceleme mi yapıldı. Bende şunu demek istiyorum asla kullanım hatası değil çünkü oğlum 12. sınıf öğrencisi olup; kendisi maalesef top oynamaya ya da koşturmaya vakit bulamıyor.

Evden okula, okuldan eve servisle gidip geliyor. Sonra derse ve dershaneye babası getirip götürüyor.Bende diyorum ki asla kullanım hatası değil. Peki o zaman bu sorun nasıl giderilecek .
Eğer ayakkabıdan numune alınıp incelenmediyse sadece görmek yada bakmakla anlaşılıyor ise ben tüketici olarak bir hakem heyeti istiyorum.

Yasemin 154 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 01 Temmuz 2013

    Ben hala ısrar ediyorum . Ayakkabı üretim hatası.Bu şu demek değil yerine ayakkabı verilecektir diye bu hatanızı kabul etmediğinizi ben ve sizler de bu gerçeği biliyorsunuz.Fakat oğluma adidas değil de Taygır aldım .Üzgünüm benim gibi bir müşteriyi kaybettiniz.Belki daha da çok müşteri kaybedeceksiniz. Kalbim düzelmediği için daha çok müşteri kaybedeceğinizi biliyorum.İsterseniz istatistik tutun bundan böyle.

  • adidas Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön