Adidas Kullanıcı Hatasıymış!

Onur Ö. |

Adidas marka ayakkabılar her geri gelen ürüne kullanıcı hatası cevabını veriyor metrodan iki adet farklı model adidas ayakkabı satın aldım ayakkabıların her biri bir ayı tamamlayamadan yırtıldı. topuk yastıklarının bulunduğu bölümlerin yan tarafı iç tarafta maliyeti düşsün diye kalitesiz malzeme kullanılmış bariz belli oluyor.

Tamir talebi verdim iki ayakkabı yada verilen cevap satmadan önce biz onları test etik 3 tane testten geçti size öle satıldı testi geçemeyen ayakkabılar zaten imha edilmişti bu sebeple ürün size iade edilecektir gibi bir cümle kurmuşlar ve bana iade ettiler ayakkabılar poşetinden bile çıkmadan bana geri iade edildi. biri bunlara dur desin artık.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ö.
  21 Eylül
  19:46

  adidastan artık bedava verseler bir şey almam

 • Onur Ö.
  18 Şubat
  09:45

  rezil bir firma oldunuz çıktınız hem kalitesiz ürün satın bide suçu kullanıcılara atın gerekli yerlere şikayetlerimi yapıcam sizin yanınızı kar bırakıcak degilim

 • 18 Şubat
  09:26

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri