05 Nisan 2016

Adidas Krampon Çivisi Sıkma Anahtarını Bize Vermemişler!

Eşimin bir süre önce Adidas'tan indirime girmiş krampon aldı. İlk maçında kramponun çivilerinin döküldüğü yetmezmiş gibi bazı çivi yerlerinin çiviyi boşta çevirip almadığı yani, yalama olduğunu gördük.

Bunun üzerine eşim şubedeki arkadaşlarla görüşüp bunun neden kaynaklandığını sordu, aldığı cevap; sıkma anahtarını vermeyi ve çivilerin her maçtan önce sıkılması gerektiği bilgisini satan arkadaşın vermeyi unutmuş olmasıymış. En yakın Adidas şubesi olan 4.Levent'teki mağazaya ürünü getirdik ama kullanıcı hatası diye ayakkabıyı bize iade ettiler.

Ben şimdi soruyorum; kullanıcı hatası olması için senin o ayakkabıyla beraber ya satış danışmanlarının bilgi vermesi ya da kutusunun içinde bir kullanma kılavuzuyla beraber sıkma anahtarının verilmesi gerekmiyor muydu? Koca Adidas'a ürününe sahip çıkmama yakışıyor mu?

Sinem 304 Okunma

Cevaplar

  • Sinem08 Nisan 2016

    Ya siz otomatik cevap vermekten başka bir şey yapamaz mısınız? Bu kramponları ben üretmedim ya kimin hatası peki hemen yalama olması bu işi yapamıyorsanız satmayın da üretimde yapmayın koca adidasın verdiği cevaba bak otomatik yazık yazıkk

  • adidas Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön