Adidas Kargo Aksaklığı!

Mehmt Sevban Y. |

4 Ağustos 2016 saat 09:50'de shop. Adidas.com.tr adresinden sipariş verdim. Sipariş verirken almış olduğum ürünün kargoya veriliş tarihi 4 Ağustos 2016 olarak gözükmekteydi. Ancak şu saat oldu (5 Ağustos 14:30) hala kargoya ürünüm verilmedi ve bu almış olduğum ürünü belirtilen kargo gününe istinaden hediye olarak almıştım ve bütün planlarım bozuldu. Mağdur duruma düştüm. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ürününün hala verilmediğini muhtemelen diğer hafta başına kalacağı belirtilmiştir. Sebep olarakta yoğunluk vs... vs. Bahanelerini ileri sürdüler. Eğer yoğunluk oluyorsa internet adresine kargo tarihini belirtmeyecekler. Belirtiliyorsa zamanında ürün teslim edilecektir. Sağlam firma anlayışı bu olmalıdır.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmt Sevban Y.
  11 Ağustos
  05:46

  4 Ağustos 2016 saat 09:50'de shop. Adidas.com.tr adresinden sipariş verdim. Sipariş verirken almış olduğum ürünün kargoya veriliş tarihi 4 Ağustos 2016 olarak gözükmekteydi. Ancak şu saat oldu (9 Ağustos 13:30) hala kargoya ürünüm verilmedi ve bu almış olduğum ürünü belirtilen kargo gününe istinaden hediye olarak almıştım ve bütün planlarım bozuldu. Mağdur duruma düştüm. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ürününün hala verilmediğini muhtemelen diğer hafta başına kalacağı belirtilmiştir. Sebep olarak da yoğunluk Vs... Vs. Bahanelerini ileri sürdüler. Eğer yoğunluk oluyorsa internet adresine kargo tarihini belirtmeyecekler. Belirtiliyorsa zamanında ürün teslim edilecektir. Sağlam firma anlayışı bu olmamalıdır.

 • Mehmt Sevban Y.
  09 Ağustos
  13:30

  4 Ağustos 2016 saat 09:50'de shop. Adidas.com.tr adresinden sipariş verdim. Sipariş verirken almış olduğum ürünün kargoya veriliş tarihi 4 Ağustos 2016 olarak gözükmekteydi. Ancak şu saat oldu (09 Ağustos 13:30) hala kargoya ürünüm verilmedi ve bu almış olduğum ürünü belirtilen kargo gününe istinaden hediye olarak almıştım ve bütün planlarım bozuldu. Mağdur duruma düştüm. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ürününün hala verilmediğini muhtemelen diğer hafta başına kalacağı belirtilmiştir. Sebep olarak da yoğunluk Vs... Vs. Bahanelerini ileri sürdüler. Eğer yoğunluk oluyorsa internet adresine kargo tarihini belirtmeyecekler. Belirtiliyorsa zamanında ürün teslim edilecektir. Sağlam firma anlayışı bu olmalıdır.