Adidas Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Denen Bir Şey Kalmamış.

Serhat Y. |

Elazığ Akpınar kardeşler Adidas reyonundan 18.08.2014 te f98429 artıcle numaralı cacıty ürününe 190 TL verip alıyorum. Daha 1.5 ay geçmeden ayakkabı yandan yırtık, ip yerleri sökük hale geliyor. Gelen cevap kullanılan malzemeden olmadığı cevabı geliyor. O ayakkabıların o hale gelmesinin başka cevabı olmalı, bence kalitesiz ürün kullanmaya başladı Adidas deseniz, daha az zoruma giderdi.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat Y.
  10 Kasım
  23:30

  Adidas kalote bakomindan gecen yollarda gozumden dusmustu ama yinede begenerek aldım... şimdi de müşteri memnuniyeti olarak da dustunuz... .

 • Serhat Y.
  10 Kasım
  23:28

  Kusur yok mu... . 1 ayda bez parcasi gibi yirtilan ayakkabida mi metaryal sorun yok... .Yoksa biz begenerek aldığımız ayakkabıyı zevk için yirttigimizimi dusunuyorsunuZ... .

 • 06 Kasım
  09:20

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri