Adidas Kalite, Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti Artık Önemsenmiyor.

Harun N. |

Kahramanmaraş Piazza AVM Kaptan Spor'dan almış olduğum ESS Polo T-shirt (05.07.2015 tarihli 848 No.lu fatura s17636 article) bir yıkamadan sonra (30 derecede yıkandığını belirtmek isterim zira sizde inanmak isterseniz) yaka ve kol kısmındaki lastikler özelliğini kaybetti ve sünmüş bir hal aldı. Değişim için götürdüm 40-45 gün sonra gittim sordum. Çünkü aramak zahmetinde bile bulunmuyorlar çoktan reddedilmiş geri gelmiş bile. Hata benim kullanım şeklim imiş nasıl becerdiysem bende anlamadım. Bu şikayetime eğer bir cevap veren olursa lütfen kopyala yakıştır yapmasın hiç cevap vermeyin daha iyi. 3 kuruşun hesabını yapıyor koskoca Adidas anlayışsızlığınız için teşekkürler.

Etiketler :

Spor Giyim Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun N.
  17 Aralık
  11:38

  Klasik cevap, kopyala yapıştır yapıyorsunuz. Bir yıkamada tişörtün ağzı gözü bir yana gidiyor siz standarttan bahsediyorsunuz...

 • 07 Aralık
  11:14

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri