Adidas 'ın Testi Neyi Kabul Ediyor?

Şeyma B. |

Canererkek Spor mağazasından 13.08.2015 tarihinde almış olduğumuz çantanın askı tokası kırıldı. Teste yollanan çanta için Adidas mağazasından şaşırtıcı olmayan bir cevap aldık tabi ki ürünü kabul etmemişler.

Müşteri olarak isteğimiz ve şartlarımız üzerine almış olduğumuz ürünleri bilinen markalardan alma sebebimiz elbette kalite. Fakat büyük yapılı bir çantanın askı tokasının kırılması ile tüketicinin hatası arasında bir bağ yok.

Ürünün kalitesinden ötürü meydana gelmiş bir sağlam olmama durumu. Ayrıca derdinizi anlatmaya çalıştığınız mağaza görevlisi de çok kaba ve umursamaz olunca insan bir daha alışveriş yapmak istemiyor.

Hem tamamen üretim ve kalite hatası olan basit bir durumu bile telafi etmiyorlar hem de kaba ve sorumsuz bir tavır sergileniyor. 2 gün önce de yırtılmaz diye satılan arkadaşımla birlikte aldığımız ayakkabının filesi 4 ayda yırtılmış durumda. Lütfen hatalarınızı telafi edin.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyma B.
  11 Mart
  12:12

  Test standartlarınız o kadar harika ki içinde bir defter bulunan çantanın tokasının kırılmasına tüketici hatası diyor. Sorumsuz ve kaba mağaza görevlilerinizde yine sizin standartınıza uygun zannediyorum. bir daha bu markadan alışveriş yapmayacağım ve duyurabildiğim herkese bu olayı duyuracağım.

 • 11 Mart
  09:40

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri