Adidas İade Kabul Etmedi.

Onur Yasin S. |

Ayakkabı kararsızca alınır. Ertesi gün iade edilmek istenir ama kesinlikle (!) iade yoktur. Değişime karar kılınır. Model beğenilir ama kipa mağazasında yoktur. Sistemden bakılır ve zafer mağazasına yönlendiriliriz. İlginç bir şekilde model orada da yoktur ama real mağazasında bulunmaktadır.

Oraya da gidilir ama ürün garip şekilde orada da yoktur. 1 ay müsaade istenir. Karşınızdakine saygınız yoksa kendinize olsun. Elbette biz de biliyoruz ürün kullanılmadıysa 1 ay içerisinde iade var. Bizi en azından saf yerine koymayın Adidas.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Yasin S.
  06 Eylül
  11:51

  Satış temsilcisi olarak görev yapıyorum ve zaten belitmiş olduğunuz prosedür hakkında bilgi sahibiyim. Bu konu da beni değil mağaza çalışanlarınızı ve yöneticilerinizi bilgilendirin. Sizin belirttiğiniz şartlarda ki ürünün iadesi konusunda ayak diremesinler!

 • 19 Şubat
  09:23

  Sayın Tüketicimiz,
   
  Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir.

  Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri

 • Onur Yasin S.
  17 Şubat
  21:31

  Herhangi bir dönüş yapılmadı...