30 Nisan 2013

Adidas İade Almıyor!

28/03/2013 tarihinde Yalova adidas mağazasından v racer lea modelli ayakkabıyı 164 lira ödeyerek aldım.ürünü toplamda maksimum 10 defa kullanmışımdır.buna rağmen ayakkabının üst tarafında dikişlerin hemen üstünde 1cm'lik boş olan kısımlar da aşınma oldu.bu durumdan mağdur olduğum için ayakkabıyı alıp mağazaya götürdüm.

Ayakkabı incelemeye alındıktan sonra yapılan açıklamada hatanın kullanılan malzemeden kaynaklanmadığını dolayısıyla ürün ile ilgili sorunun benden kaynaklandığını söyleyen bir yazı gönderdiler.ürün öyle bir yerde hatalı ki benm ayakkabıyı elime alıp eğelemem lazım ki aşınsın.ürünün hatalı olduğu bariz bir şekilde ortada.Tüm yasal haklarımı kullanacağım ve bunu herkese anlatıcağım.

Ahmet 113 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 01 Mayıs 2013

    yapabileceğiniz en fazla copy paste yapmak ama sorun değil mahkemede hesaplaşacağız.

  • adidas Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön