09 Eylül 2013

Adidas Hatalı Ürüne Değişim Yapılmıyor!

18.04.2013 tarihinde Adidas Atlantis Ankara mağazasından almış olduğum ayakkabının 15.08.2013 tarihinde açılması sonucu değişim için mağazaya gittim. Ayakkabının incelemeye gönderilmesi için bıraktığım sırada bir yenisini aldım. Lakin gönderdiğim ürün fabrikasyon bir hata olmadığı gerekçesiyle kabul edilmedi.

4 ay içinde açılan ayakkabıdan önce aldığım Adidas marka ayakkabımı 2 yıl sorunsuz giydim. Ben aynı benim, ayak aynı ayak, yürüdüğüm yol aynı yol! Adidas'tan ayakkabı alıyorum ve farkını görmeliyim. Lütfen bu işi çözelim. Aksi halde beni işimden edip tüketici hakları kapılarına gönderirsiniz ve bende artık sizi tercih etmeyeceğim gibi bu olayı üzülerek reklam edeceğim.

Burak 67 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön