Adidas Hatalı Ürün ve Değişim Sorunu!

Efkan K. |

Ayakkabı Dünya'sından Adidas Marka 200 TL'ye aldığım ayakkabım: Her iki topukta ve burunda taban lastiklerinin yapışkanları çıkmış durumda. " Topuk fortunda ki sertliğin aynı olmaması ve renginde atma" durumlarından değişime gitmiştir. Ancak firma bunları "kullanıcı hatası" olarak tanımlamıştır. Adidas firması bu tip hareketler ile kendisini kötü ediyor, Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal ağlardan kendilerinin bu ayıbını herkese duyuracağım. Bana kalkıp hiçbir müşteri hizmetleri gidin mahkemeye verin diyemez!

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efkan K.
  08 Eylül
  12:09

  Dolandırıcı bir firmasınız, bende bir Web Yazılımcıyım (Adidas Şikayet Kelimesi) ve Adidas Ayakkabı gibi kelimelerde güzel anti seo yapılabileceğini biliyorum. Şimdi siz düşünün:)

 • Efkan K.
  25 Ağustos
  18:16

  Ne demek materyal sorunu olmaması? Bakın beyefendi ayakkabının yapışkanlarını ağzımla dışarı çekmiş olamam öyle değil mi?

 • 21 Ağustos
  09:21

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri