19 Ağustos 2015

Adidas Hatalı Ürün ve Değişim Sorunu!

Ayakkabı Dünya'sından Adidas Marka 200 TL'ye aldığım ayakkabım: Her iki topukta ve burunda taban lastiklerinin yapışkanları çıkmış durumda. " Topuk fortunda ki sertliğin aynı olmaması ve renginde atma" durumlarından değişime gitmiştir. Ancak firma bunları "kullanıcı hatası" olarak tanımlamıştır. Adidas firması bu tip hareketler ile kendisini kötü ediyor, Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal ağlardan kendilerinin bu ayıbını herkese duyuracağım. Bana kalkıp hiçbir müşteri hizmetleri gidin mahkemeye verin diyemez!

Efkan 333 Okunma

Cevaplar

  • Efkan08 Eylül 2015

    Dolandırıcı bir firmasınız, bende bir Web Yazılımcıyım (Adidas Şikayet Kelimesi) ve Adidas Ayakkabı gibi kelimelerde güzel anti seo yapılabileceğini biliyorum. Şimdi siz düşünün:)

  • Efkan25 Ağustos 2015

    Ne demek materyal sorunu olmaması? Bakın beyefendi ayakkabının yapışkanlarını ağzımla dışarı çekmiş olamam öyle değil mi?

  • adidas Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön