29 Ağustos 2013

Adidas Halı Saha Ayakkabısı!

Yaklaşık 2 ay önce Denizli Forum Çamlık AVM'de bulunan Yalıspor (Adidas) mağazasından oğlum için 34 numara sarı renkte halı saha ayakkabısını 126 TL ödeyerek satın aldım. 3 hafta geçmeden önce ayakkabı bağcıkları deforme oldu ve koptu. Mağazaya yardım için gittiğimde hiç ilgilenmediler. Ardından ayakkabının derisi deforme oldu ve yanlardan açılma meydana geldi.Tekrar mağazaya gittim ve ayakkabılar için ürün incelemesi istedim.

Kendileri bana boş yere gönderdiğimi çünkü merkezin bu konudaki tavrının olumsuz olacağını söylediler. 3 Hafta geçtikten sonra bana bir belge ile ayakkabıları iade ettiler ve raporun olumsuz olduğunu bildirdiler. Merkezi aradım. İlgilenmediler.

Reşat 170 Okunma

Cevaplar

  • Reşat 05 Eylül 2013

    firma tüketicisine sahip çıkmamıştır

  • adidas Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön