Adidas Garantili Saate Ücret İstediler.

Serdar Z. |

Erzurum AVM merkezinden Adidas bayisinden saat aldım. Aldığım saatin garanti süresi içerisinde kordonu koptu. Garanti belgesinde bütün parçaların garanti kapsamında olduğu yazmasına rağmen benden hem kordon ücreti hem de üstelik kargo ücreti talep edildi. Saati aldığım Erzurum AVM Adidas bayisine bu durumu bildirmeme rağmen gelen mesaja cevap vermemi istediler. Ben de garantili bir ürüne ücret ödemeyeceğimi söyleyip çıktım. İstedikleri kordon ücreti de kargo hariç saatin üçte biri kadar. Adidas gibi saygın bir firmanın bu soruna yani garantili sattıkları saatlerine sahip çıkıp benim saatimin kordonunu ücretsiz değiştirmelerini istiyorum.

Etiketler :

Aksesuar Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Z.
  10 Kasım
  19:32

  Sayın Adidas yetkilileri ben saati Adidas bayisinden aldım ve saatin markasıda Adidas. Alırkenden Adidas marka diye aldım. Kardeşim ben anlamam distribütörden aldığım yer belli aldığım saatin markası belli. Bir dünya devi olan bir markanın bu kadar acizleneceğini hiç düşünmezdim.

 • 06 Kasım
  09:41

  Sayın Tüketicimiz ,

  adidas marka saat güneş gözlüğü ve kozmetik ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğü firmamızca yapılmamakta olup adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş sadece tekstil, ayakkabı ve aksesuarlardan oluşan spor ekipmanlarının satış ve pazarlamasından sorumludur.Bu sebeple iletmiş olduğunuz şikayetinizi ilgili distribütör firmalara yönlendirmeniz gerektiğini hatırlatır spor dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri

 • Serdar Z.
  01 Kasım
  15:39

  Sayın şikayet var yetkilileri bu Adidas körmü sağırmı yoksa siz iletmediniz mi şikayetimi. Neden benimle irtibata geçmiyorlar

 • Serdar Z.
  31 Ekim
  12:18

  Şu ana kadar hiçbir Adidas yetkilisi benimle irtibat kurmadı maalesef. Bu mu dur yani malı satana kadar mı?