Adidas Garanti Kapsamına Girmedi!

Çiğdem A. |

Oğluma ekim ayın da 120 tl ye almış olduğum süperstar model adidas ayakkabı 4 ayda sağ ve sol alt tabanlardan çıkma yaptı. garantiye yolladım ama red cevabı geldi aynı sorundan dolayı bu sitede de bir çok arkadaş mağdur durumda kullanımdan kaynaklı bir hataymış söyler misiniz topuğun çıkması nasıl müşteri hatası olabiliyor kusura bakmayın ama. satarken çok iyiler garantiye gelince kötü bi firma.

Dikkat ettiyseniz şikayetlere gelen cevaplarda hep aynı kullanıcı hatası . hayatımda yaptığım büyük yanlışlardan bi tanesi de 3 ten 5 ten kaçmayıp sizden alış veriş yapmış olmam . sözde garantili mallarınıza sahip çıkmıyorsanız satmayın da . hakkımı sadece burada değil tüketici haklarına giderekte arayacağım.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem A.
  14 Mart
  18:09

  koymuslar bılgısayar basına bırını herkese kopyalayıp yapıştırıyor .hep aynı yorum herkese aynı cevap farklı bısey yok lanet olsun boyle fırmaya aldıgınız parada zehır zıkkım olsun size

 • 13 Mart
  10:32

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri