01 Mart 2013

Adidas Garanti İşe Yaramadı!

Kırıkkale YKM Mağazasından 24.04.2012 de 1 yıl garantili olarak aldığım Adidas ayakkabı 6'cı ayında yanlardan açılma ve üsten kırılma yaptı.Bunun üzerine 01.01.2013 te YKM mağazasına şikayetimi bildirerek ayakkabıyı aldılar ve inceleme için Adidas firmasına gönderdiler.1 ay sora ürünün malzemeden kaynaklı sorunun olmadığını bildirerek ürünü gönderdiler.Değişim talebimi reddettiler.

YKM Mağazasından müşterisine bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyerek ilgisiz davrandıklarından dolayı, Adidas'tan da ürününe sahip çıkmadığından dolayı ayrıyeten şikayetçiyim. Ayakkabının değişimini ve ilgili firmaların gereğini yapmasını bekliyorum.Not; Tüketici Haklarına başvurdum.Hakem heyetine dilekçemi verdim.

Canan 109 Okunma

Cevaplar

  • Canan 05 Mart 2013

    peki buna neye göre karar veriliyor merak ediyorum.ben bu ayakkabıyı kullanmadım bile adam akıllı yaa)=

  • adidas Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön