08 Mayıs 2013

Adidas Düşük Kalite!

01. 04. 2013 tarihinde İzmir Carrefoursa AVM içerisinde bulunan Sporstil Spor Malz. Ltd. Şti. firmasından bir bölümü nakit bir bölümü de debit kartımdan ödemek kaydıyla satın almış olduğum ZX500 model ürünün 20. gün halı zeminde kulandığım halde ekteki fotoğraftan da görüleceği gibi deformasyon mevcuttur.

Konuyu garantili olarak ilgili firmaya ilettim fakat Adidas TÜRKİYE 'nin bana cevabı 01. 02. 2013 tarihli 1453 no'lu faturaya ait ürünümün malzeme yada üretim kaynaklı olmadığı tespit edilmiş. Fakat ilginç olan şu ki ben 20 gün içinde bu ürünü deforme edecek kadar ne yapmış olabilirim ve ayrıca fatura tarihim ile bana belirtilen fatura tarihi aynı değildir. İlgisizliğini kınıyorum.

Orhan 228 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 08 Mayıs 2013

    Evet söyldiğiniz yalanı kendi gönderdiğiniz belge de ispatlıyor.Çünkü ben ilgili ürünü 04.01.2013 tarihin de aldım.Sizin belgeniz de ise 01.02.2013 tarihli fatura yazıyor. Bu konuyu ilgili tüketici hakem heyetine bildireceğimi tarafınıza iletmek isterim.Belirttiğiniz üzere o dünyaca ünlü kaliteniz 20 gün içinde deforme olabilecek kadarmış.Aksi durumda ürününüz böyle kaliteli olduğu halde deforme olabiliyorsa benim ayaklarım insan ayağı değil. Müşteri memnuniyetiniz yetersiz.

  • adidas Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön