19 Temmuz 2013

Adidas Dikişleri Patladı!

10 yaşındaki oğlum, yaklaşık 3 yıldır, Ankara Tenis kulübünde alt yapıda tenis oynuyor. Bir çok tenis ayakkabı markasını kullandı ama dayanıklılık yönünden en iyisi Adidas Barricade olduğu için tercihimi o yönde kullanıyordum. En son aldığım Barricade' in sadece 12 kez giyilmesine rağmen dikişleri patladı.

Daha öncede Barricade kullandığımız ve 1 yıla yakın hiç bir problem yaşamadığımız için bunun fabrika hatası olduğunu düşündüm ve Adidas' a iade veya değiştirme talebiyle geri verdim. Yapılan inceleme sonucu sadece 12 kez giyilmiş dikişleri patlak ayakkabıda üretim hatası bulunmadı. Bundan sonra tercihimi hiç bir zaman Adidas olmayacak.

Kemal 97 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön