05 Şubat 2014

Adidas Değişim Yapmıyor.

Değişim süresinin geçtiğinin bende farkındayım ama 1.5 sene önceden çocuğumun ayaklarının üst kısmının etli olacağını nereden bilebilirim. Faturası, kutusu, değişim kartı ve etiketi zaten duruyor dediğim gibi ayakkabıyı hiç giydiremedim. Çocuğum 23 numara ayakkabı yeni giyiyor ama gelen hediye ayakkabının kalıbı dar.

Bir sürü sezonu geçmiş ürünü outlet mağazalarınızda satışa sunuyorsunuz bu ayakkabıda satışa sunulabilir bir zararınız yok; ama ben ayakkabıyı hiç kullanamayacağım. Ürününüze sahip çıkıp değişimi gerçekleştirmenizi talep ediyorum bir sürü marka bunu yapabildiğine göre sizde yapabilirsiniz. Büyük bir firmasınız. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için asıl ben teşekkür ederim.

Meryem 99 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön