29 Ocak 2014

Adidas Değişim Yapmıyor.

Eylül ayında Torioum Avm' den 168 TL tutarında spor ayakkabı aldım. Aradan 3 ay geçmesine rağmen ürününüz yanlardan yani yapışkanlı kısımlardan açılmaya başladı. Her neyse aradan 2 hafta geçti ve kararınızı bugün öğrenmiş bulunmaktayım. Nasıl ve hangi bir uzman tarafından inceletiyorsunuz o ürünleri çok merak ediyorum.

Gelsin ürün hakkında bir yüzleşelim. Böyle saçma bir karar olamaz. Adidas insanların güvenerek, inanarak parasına kıyarak gidip de alışveriş yaptığı bir firma. İnsanların güvenlerini bu şekilde sarsarak vur kaç taktiği ile bir yere varamazsınız. Tüketici hakem heyetine gerekli başvurumu yaptım. Seve seve değiştireceksiniz bu ürünü Copy paste yaparak cevap verme.

Halil 57 Okunma

Cevaplar

  • Halil 31 Ocak 2014

    Tüm dünya mı? güldürmeyin..Sadece Türkiye' de ki bilinçsiz, kandırılan, hakkını aramayan insanlara karşı geçerli olan standardımız deseydiniz daha doğru olurdu. Tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım. Haklı çıktım. O 168 TL' yi sizden çatır çatır alacağım. Beni arayıp Halil Bey Hesap numaranızı rica edebilir miyim? diyeceksiniz. Ama ne olacak bundan sonra Adidas tan kibrit çöpü bile almam..

  • adidas Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön