20 Temmuz 2013

Adidas Defolu Ürün Sattı!

Beşiktaş Çarşı mağazadan 2 set üçlü çorap aldım. Her bir setin içinde 1 beyaz, 1 gri ve 1 de siyah çorap var. Aldığım her iki setinde gri olanlarının dikişleri defoluydu. Defolu yada seri sonu yada basit reyonundan almadım. Belirtmeksizin defolu ürün satamayacağı halde defolu ürün almış oldum.

Ertesi gün geri vermeye gittiğimde yok ürün kullanıldı, yok set olarak üçü de gelecek gibi ifadelerle sinirlerimi bozdular. Bende geri vermeden mağazadan ayrıldım. Bir daha da bu firmadan hiç bir şey almıyorum.

Ozgur 181 Okunma

Cevaplar

  • Ozgur07 Ağustos 2014

    Bir daha asla.

  • adidas Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sayın Tüketicimiz, Yetkili satış noktalarımız ve sizlere hizmet vermekle yükümlü olan personellerine ilişkin görüş ve önerileriniz ilgili satış temsilcisi arkadaşlarımız tarafından değerlendirilmekte ve gerekli görülen takdir ve uyarılar yapılmaktadır.Yaşadığınız durumun tekrarı halinde hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön