03 Eylül 2013

Adidas Defolu Ürün!

08.06.13 tarihinde Adidas Beyoğlu Originals Store'den 203 TL verip Adistar Race marka bir ayakkabı satın aldım. 3 gün giydikten sonra sağ ve sol tekleri arasında fark olduğunu gördüm. 2 defa ürünü incelemeye gönderdim. 27.06.13 ve 22.07.13 tarihlerinde gelen cevaplarda bunu kabul etmediler.

Aynı kopyala yapıştır metnini gönderdiler ve sanki müşteri memnuniyeti önemliymiş gibi bir sürü yazı. Birde ayakkabıda sorun olmasa ben niye göndereyim giyerim. Telefon numaram evrakta var. Bir telefon bile edilmedi. Biz anlayamadık sorun ne diye. Tüm yaz ayakkabıyı giymeden geçti yolda eskidi ayakkabı. Şimdi ilk fırsatta tüketici mahkemesine şikayette bulunacağım. Uzmanlar incelemiş. İnceleseler görürler.

Sedat 115 Okunma

Cevaplar

 • Sedat22 Aralık 2013

  çözüm süreci diye bir şey yok ki :) çözüm olmadığı için 0. ben elden getireyim ayakkabıları uzmanlarla bir bakalım:)

 • Sedat29 Eylül 2013

  kesinlikle adidas ürün kullanmayacağım.... bundan sonra alternatif markalar

 • Sedat05 Eylül 2013

  çakmacı adidas yapanlar bile 2 ayakkabıyı birbirine benzetebiliyor...

 • Sedat05 Eylül 2013

  yaa allah aşkına ben elden getireyim göstereyim o zaman tüm dünyada geçerli olan standartı anlarsnız... aynı kopyala yapıştırı buraya yazmayın... sevgili adidas benimle dalga geçme..

 • adidas Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön