21 Şubat 2013

Adidas Çekme Yapan Eşofman!

Adidas Kadıköy/Natilius mağazasından oğluma aldığım eşofman, ilk yıkamada, yıkama talimatının altındaki ısıda yıkanmasına rağmen bir karış çekme yaptı. Mağazaya geri götürdüğümde, görevli eşofmanın aynı bedeni kalmadığından bir beden küçüğüyle ölçme yaptığında, dört parmak kısaldığını gözlemledi ve bu görüşünü de belirterek "Tüketici Ürün İnceleme Kabul Formu" düzenleyerek merkezlerine gönderdiler.

20 gün sonra, yıkama sonrası çekmenin üretim aşaması veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı gerekçesi ile değiştirme talebimiz kabul edilmedi. Adidas firmasının adına ve kalitesine güvenerek, benzerlerinden pahalıya ürün aldık, sonuç ortada! Parayı sokağa atmış olduk! Bundan sonra asla almam.

Saniye 133 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön