Adidas Çantamın Kulpu Koptu.

Deniz S. |

9 ayda almış olduğum Adidas marka çanta bir ay sonra kulpundan koptu ve firmaya götürdüğümde tüketici ürün inceleme kabul formuyla 12 ayda teslim ettim ve yaklaşık 2.5 ay geçti hep ben aradım tüketici haklarına aldığım cevap incelemede biz arayacağız ve 2.5 ayın sonunda yaklaşık 20 gün önce arandım en yakın mağaza soruldu ben de 212 avm yi adres olarak verdim.

Gene beni arayan soran yok. Bende 10 gün önce 212 avm'yi aradım ürün gelmiş ama benim haberim yok akabinde gittim aldım ve çanta aynı şekilde gelmiş ve hiçbir açıklama yok. Tüketici telefonlarından arayıp gruop liderleri M*** Hanım anlattım tüm yaşadıklarımı M*** Hanım hala beni arayacak bekliyorum.

Etiketler :

Aksesuar Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz S.
  18 Mart
  14:37

  DÜN BU MESAJI ALDIKTAN SONRA TEKRAR VERDİĞİNİZ NUMARAYI ARADIM FAKAT AYNI CEVAPLARLA VE ANLAMADIĞIM ORADA YETKİLİ DİYE ADLANDIRDIĞINIZ ARKADAŞIN NASIL BİR SORUMLU OLDUĞUNU HALA ANLIYAMADIM KENDİSİNE HİÇ BİR ŞEKİLDE ULAŞAMIYORUM BAŞBAKANA ULAŞMAK DAHA KOLAY ŞİDDETLE KINIYORUM VE ARKASINI BIRAKMIYICAM BU İŞİN

 • Deniz S.
  18 Mart
  14:36

  kurumsal bir firmanın bu kadar ilgisizliğini şiddetle kınıyorum

 • 17 Mart
  10:41

  Sayın Tüketicimiz,

  Talebinizin devam etmesi durumunda hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  adidas Müşteri Hizmetleri