Adidas Bu Sorumsuzca Davranışınızı Herkese Anlatacağım!

Belgin S. |

21 gündür ayakkabımın yapılmasını bekliyorum gelen ret cevabı nedir? Ayakkabımın aynısından arkadaşımda aldı ikimizde de aynı problem ayakkabının ön tarafı ince olduğu için ufak bir yırtılma oldu bunu yapmak çok mu zor? Daha 3 ay bile giyemedim severek aldığım bir üründü. Ailem ve ben sürekli Adidas'tan alışveriş yapan insanlarız ben böyle bir sorumsuzluk görmedim.

Adidas'a güvenerek aldığım bir ayakkabı. Yalı Spor'a gidiyorum tekrardan ayakkabı almak için bana iade alabileceklerini yardım edeceklerini söylüyorlar. Ayakkabımı götürüyorum bu sefer de aldığınız yerden yaparsanız daha iyi olur diyorlar. 21 gün bekle sonra rer cevabı. Çok yardımcı oldunuz ya! Bu sorumsuzluğu herkese anlatacağım.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Şubat
  09:33

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri