20 Haziran 2013

Adidas Ayakkabının Rengi Soldu!

Ben 09. 03. 2013 tarihinde Pendik şubesinde ki Adidas' tan ayakkabı aldım. 2 ay geçmeden ayakkabımda renk solması oldu. Elimdeki faturası ile birlikte geri götürüp incelenmek üzere ayakkabıyı 21 günlüğüne benden alıp incelediler.

Fakat ayakkabı için verilen raporda şunlar yazılıydı:''kullanılan malzemeden kaynaklı bir sorun yoktur'' talebimi kabul etmediler. Ne yapmam gerekiyor bu durumda sadece 2 ay geçmesine rağmen ayakkabı çok kötü görünümde ve çok basit bir şekilde bu açıklamayı yaptılar.

Ugur 1.058 Okunma

Cevaplar

 • Ugur 24 Haziran 2013

  öncelikle mağazadaki personel telefonlara bakmaktan gelen müşterilere karşı ilgisiz.verilen rapor hiç açıklayıcı değil.iki ayda bu hale gelen ayakkabının birkaç ay sonraki hali giyilmeyecek duruma gelmesidir. Adidas bu konuda çalışanlarını daha sorumlu davranması konusunda uyarmladır.

 • Ugur 20 Haziran 2013

  Pendik ADİDAS şubesinden aldığım bu ayakkabının hala neden renginin solduğunu açıklamadınız.Sadece 2 ay geçmesine rağmen rengi solan bu ayakkabının detaylı olarak neden bu hale geldiğini açıklamanızı ve paramın iade edilmesini talep ediyorum...

 • Ugur 20 Haziran 2013

  Peki neden kaynakalanıyor bu renk solması sadece 2 ay oldu ve ayakkabı siyahken beyaz oldu buna dair bir açıklama yapmıyacakmısınz ?

 • adidas Temsilcisi20 Haziran 2013

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön