Adidas Ayakkabının Rengi Soldu!

Ugur M. |

Ben 09. 03. 2013 tarihinde Pendik şubesinde ki Adidas' tan ayakkabı aldım. 2 ay geçmeden ayakkabımda renk solması oldu. Elimdeki faturası ile birlikte geri götürüp incelenmek üzere ayakkabıyı 21 günlüğüne benden alıp incelediler.

Fakat ayakkabı için verilen raporda şunlar yazılıydı:''kullanılan malzemeden kaynaklı bir sorun yoktur'' talebimi kabul etmediler. Ne yapmam gerekiyor bu durumda sadece 2 ay geçmesine rağmen ayakkabı çok kötü görünümde ve çok basit bir şekilde bu açıklamayı yaptılar.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur M.
  24 Haziran
  00:34

  öncelikle mağazadaki personel telefonlara bakmaktan gelen müşterilere karşı ilgisiz.verilen rapor hiç açıklayıcı değil.iki ayda bu hale gelen ayakkabının birkaç ay sonraki hali giyilmeyecek duruma gelmesidir. Adidas bu konuda çalışanlarını daha sorumlu davranması konusunda uyarmladır.

 • Ugur M.
  20 Haziran
  16:43

  Pendik ADİDAS şubesinden aldığım bu ayakkabının hala neden renginin solduğunu açıklamadınız.Sadece 2 ay geçmesine rağmen rengi solan bu ayakkabının detaylı olarak neden bu hale geldiğini açıklamanızı ve paramın iade edilmesini talep ediyorum...

 • Ugur M.
  20 Haziran
  15:27

  Peki neden kaynakalanıyor bu renk solması sadece 2 ay oldu ve ayakkabı siyahken beyaz oldu buna dair bir açıklama yapmıyacakmısınz ?

 • 20 Haziran
  15:18

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri